Výhody kuchyní KIKA

 

KIKA Vám v rámci svého sortimentu dokáže nabídnout širokou škálu produktů od malých sektorových linek, přes plánovatelné středně velké sestavy až po luxusní řešení pro nejnáročnější klienty.

Portfolio našich dodavatelů převážně ze západní Evropy nabízí řešení v různých cenových a kvalitativních úrovních dle individuálních požadavků každého zákazníka.

Nabízíme široký výběr barev, materiálů či povrchových úprav dvířek kuchyňských linek a vnitřních korpusů, technického vnitřního vybavení a kuchyňských doplňků.

 

Dodavatele pro výrobu našich kuchyňských linek si vždy vybíráme tak, aby splňoval naše vysoké nároky jak na kvalitu používaných materiálů a příslušenství a jejich zpracování a to s ohledem na odolnost při každodenním užívání. Plánované kuchyňské linky jsou vyráběny v nejmodernějších výrobních závodech v Německu a Itálii, které používají špičkové plně automatizované výrobní linky. Díky tomu jsou schopni dosáhnout vysoké kvality zpracování při udržení nízkých výrobních nákladů, které naše společnost dokáže promítnout do příznivé finální ceny kuchyňských linek pro svoje zákazníky. Zákazníkům doporučujeme nejlepší materiály, které se vyznačují dlouhou životností a odolností při každodenním zatížení.

Pro finální instalaci u zákazníka používáme osvědčené a prověřené montážní firmy, které jsou schopné garantovat námi a zákazníkem požadované standardy kvality.

 

Na evropském trhu s plánovanými kuchyněmi se pohybujeme již více jak 50 let. Díky naší dlouholeté spolupráci s největšími producenty kuchyňských linek v západní Evropě máme ty nejnovější a nejlepší informace, kterým směrem se trend kuchyní odvíjí a jakým způsobem se mění požadavky spotřebitelů.

Při plánování je vždy kladen důraz na to, pro jaké účely je kuchyně vyráběna, jaké jsou individuální požadavky každého našeho klienta, neboť jsme přesvědčení, že kuchyně by se měla stát srdcem každého domova.

Dovolíme si tvrdit, že neexistuje žádné přání či požadavek zákazníka, který bychom nedokázali splnit. Záleží vždy pouze na jeho požadavcích a možnostech.

KIKA je zkrátka profesionalita v lidech i provedení kuchyní.